Android
Java Mobile
Введіть всі поля!
Ваша заявка відправлена!
З Вами зв'яжуться найближчим часом.

Технічна підтримка :
+38 (093)177-04-52

Відділ продажу:
+38 (093)177-16-72

зворотний дзвінок

Оновлення. White Label [1.25]

Додаємо новий функціонал для більш зручного користування додатком. Початковий вхід в додаток став максимально простий і зручний. Тепер пасажирові не потрібно відкривати смс і запам’ятовувати код, система автоматично підставляє код для входу і навіть номер телефону. Багато з служб створюють і використовують свої додаткові послуги, тепер їх можна включити в додаток для пасажира. На даний момент оновлення актуально тільки для версії Android. Додаток буде оновлено тільки для клієнтів, які використовують програму Таксі Навігатор версії не нижче [30.6.0]. Додано:
  • Підказку в текстове поле пошуку адреси. При виборі адреси на екрані з картою в рядку введення з’явився напис Куди / Звідки / Адреса – в залежності від того, з якого поля перейшли на цей екран.

  • Призначені для користувача типи послуг У Таксі Навігатор додайте призначені для користувача типи послуг і поставте ознаку “Відображається в клієнтському додатку” (докладніше тут), тоді така доп.услуга з’явиться в додатку.

  • Повідомлення пасажира про підвищення класу авто. Налаштуйте в програмі Таксі Навігатор ранжування класів машин, тоді при знаходженні на замовлення машини класу вище, ніж вказано в замовленні, пасажир отримає повідомлення “Ми безкоштовно підвищили клас авто в вашому замовленні. Гарної поїздки!”
  • Пуш-повідомлення про заміну авто. У випадках, коли водій відмовився від замовлення і система продовжує пошук, пасажир отримує повідомлення про заміну машини “Ми продовжуємо пошук машини для Вас. Вибачте за незручність.” За тапу на пуш в шторці, пасажир переходить на екран активного замовлення.
  • Інформування про повторну відправку коду підтвердження. При першому вході в додаток, система надсилає смс код підтвердження. У новій версії додали відображення часу, через який можна повторно відправити код. Також додали автоматичну постановку коду з смс.