Угода про конфіденційність

Це Положення про конфіденційність розроблене Evos Kiev (надалі за текстом - "Ми").

Ми приділяємо велику увагу конфіденційності Ваших даних. Скориставшись нашими послугами, Ви надали нам довіру, і Ми це цінуємо. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб зберегти Ваші персональні дані в безпеці.

Це Положення про конфіденційність поширюється на всі види інформації, яку Ми збираємо через мобільний додаток для мобільних пристроїв iOS і Android.

Ми можемо час від часу змінювати Положення про конфіденційність. Рекомендуємо Вам регулярно перевіряти цю сторінку, щоб залишатися в курсі останніх змін. Якщо Ви не погоджуєтеся з цим Положенням про конфіденційність, Ми просимо Вас утриматися від користування Мобільним додатком.

Які персональні дані Ми збираємо та з якою метою

Передача Ваших даних третім особам

Ми не передаємо Ваші персональні дані третім особам. Ми надійно зберігаємо та не передаємо третім особам дані, пов’язані з налаштуваннями та статистичною інформацією, що міститься у Вашому Мобільному додатку (статистика виконаних замовлень тощо).

Як Ми захищаємо ваші персональні дані

Відповідно до чинного законодавства України Ми дотримуємося належних заходів безпеки, щоб запобігти несанкціонованому доступу до персональних даних та їх неправомірному використанню.

Ми застосовуємо відповідні корпоративні системи та дотримуємося певних процедур з метою захисту та охорони наданих нам персональних даних. Ми також використовуємо заходи безпеки та застосовуємо технічні та фізичні обмеження для використання персональних даних та отримання доступу до них на наших серверах. Лише працівники, в яких є особливі права та дозволи, мають право доступу до персональних даних під час виконання своїх обов'язків.

Як з нами зв’язатися?

Питання, коментарі та запити щодо Положення про конфіденційність вітаються та направляються на адресу електронної пошти: evos.kiev@gmail.com. Ви також можете зв'язатися з нами, якщо вважаєте, що Ми володіємо неправильною інформацією про вас, що Ми більше не маємо права використовувати Ваші персональні дані або якщо у вас є інші питання щодо використання Ваших персональних даних. Якщо Ви впевнені, що Ми порушили Положення про конфіденційність, звертайтеся до нас та повідомте, що саме було порушено даним Положенням про конфіденційність. Ми оперативно розслідуємо Вашу скаргу.

Дата публікації: 14.08.2020